ΤΡΕΙΣ ΒΑΓΙΕΣ

διχωρη γκαρσονιέρα 35τμ περίπου , ανακαινισμένη , 1ου ορόφου χωρίς ανελκυστήρα , με θερμοσίφωνα , μετρητή ρεύματος , χωρίς έπιπλα και χωρίς ηλεκτρικές συσκευές ,ΠΕΑ Ε

Σημείο στον Χάρτη
Εμφάνιση χάρτη στο Google Maps
Η θέση δεν αντιστοιχεί στο ακριβές σημείο του ακινήτου
Επικοινωνήστε με τον αγγελιοδότη
Κωδ. Αγγελίας ΑΚ470879
Τύπος Ενοικίαση
Κατηγορία Γκαρσονιέρες
Περιοχή Ηράκλειο, Πόλη Ηρακλείου, Τρεις Βαγιές
Εμβαδόν 35τ.μ.
Τιμή € 380
Τιμή / τ.μ. € 10,86
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Είδος γκαρσονιέρας:
Δίχωρη
Κατάσταση:
Ανακαινισμένο
Εμβαδό (τ.μ.):
35
Υπνοδωμάτια:
1
Όροφος:
1ος
Μπάνια:
1
Έτος ανακαίνισης:
2026
Δημοσιεύτηκε:
Τρίτη, 19 Μαϊ 2026
Επισκέψεις:
22