ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΜΟΙΡΩΝ

ισόγειος επαγγελματικός χώρος 130 τ.μ. υπό κατασκευή, στην Εθνική Οδό Ηρακλείου – Μοιρών, κοντά στο Ηράκλειο.

Επικοινωνήστε με τον αγγελιοδότη

GOLDEN HOME AE

δείτε όλες τις αγγελίες μας
Κωδ. Αγγελίας ΑΚ470781
Κωδ. Αναφοράς 522534
Τύπος Ενοικίαση
Κατηγορία Αποθηκευτικοί Χώροι
Περιοχή Ηράκλειο, Ευρύτερη περιοχή Ηρακλείου, Εθνική οδός Ηρακλείου-Μοιρών
Εμβαδόν 130τ.μ.
Τιμή € 300
Τιμή / τ.μ. € 2,31
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Κατάσταση:
Ημιτελές
Εμβαδό (τ.μ.):
130
Όροφος:
Ισόγειο
Έτος κατασκευής:
2005
Έτος ανακαίνισης:
2008
Ρεύμα:
Μονοφασικό
Παροχές:
Αποθήκη
Πάρκιν
Ράμπα Φορτοεκφόρτωσης
Δημοσιεύτηκε:
Τρίτη, 19 Μαϊ 2026
Επισκέψεις:
38