ΓΟΥΒΕΣ ΚΑΤΩ

Ενοικιάζεται 2αρι 45 τ.μ. επιπλωμενο και ηλεκτρικά εξοπλισμένο ισογείου. Διαθέτει 1 υ/δ, ηλιακό, θερμοσίφωνα, δικό του ρολόι ΔΕΗ,αυλή.Το νερό και τα κοινόχρηστα είναι μέσα στην τιμή.

Σημείο στον Χάρτη
Εμφάνιση χάρτη στο Google Maps
Η θέση δεν αντιστοιχεί στο ακριβές σημείο του ακινήτου
Επικοινωνήστε με τον αγγελιοδότη
Κωδ. Αγγελίας ΑΚ470684
Τύπος Ενοικίαση
Κατηγορία Δυάρια
Περιοχή Ηράκλειο, Γούβες, Γούβες Κάτω
Εμβαδόν 45τ.μ.
Τιμή € 250
Τιμή / τ.μ. € 5,56
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Είδος Κατοικίας:
Οροφοδιαμέρισμα
Κατάσταση:
Καλή Κατάσταση
Εμβαδό (τ.μ.):
45
Δημοσιεύτηκε:
Δευτέρα, 18 Μαϊ 2026
Επισκέψεις:
90