|
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΑΣΙΘΙ: 2810 342474 ΧΑΝΙΑ: 2821 200210 ΡΕΘΥΜΝΟ: 2831 600610 |
ΓΟΥΒΕΣ ΚΑΤΩ
Ενοικιάζεται 2αρι 45 τ.μ. επιπλωμενο και ηλεκτρικά εξοπλισμένο ισογείου. Διαθέτει 1 υ/δ, ηλιακό, θερμοσίφωνα, δικό του ρολόι ΔΕΗ,αυλή.Το νερό και τα κοινόχρηστα είναι μέσα στην τιμή.
| Κωδ. Αγγελίας | ΑΚ470684 |
| Τύπος | Ενοικίαση |
| Κατηγορία | Δυάρια |
| Περιοχή | Ηράκλειο, Γούβες, Γούβες Κάτω |
| Εμβαδόν | 45τ.μ. |
| Τιμή | € 250.00 |
| Τιμή / τ.μ. | € 5,56 |
| Είδος Κατοικίας | Οροφοδιαμέρισμα |
| Κατάσταση | Καλή Κατάσταση |
| Εμβαδό (τ.μ.) | 45 |
| Όροφος | Ισόγειο |
| Άλλα Χαρακτηριστικά | Αυλή , Επιπλωμένο , Ηλεκτρικά εξοπλισμένο , Ηλιακός θερμοσίφωνας , Χωρίς κοινόχρηστα |
| Αγγελία από | Key4u |
| Διεύθυνση | ΛΑΓΚΑΔΑ 3 |
| Τηλέφωνο1 | 6949696616 |
| key4ucrete@gmail.com | |