ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ

3άρι, άριστη κατάσταση, 116τμ, 1ου ορόφου, 2 υ/δ, 1 μπάνιο, ανελκυστήρας

Κωδ. Αγγελίας ΑΚ470602
Κωδ. Αναφοράς 47133216
Τύπος Ενοικίαση
Κατηγορία Τριάρια
Περιοχή Ηράκλειο, Πόλη Ηρακλείου, Ούλωφ Πάλμε
Εμβαδόν 116τ.μ.
Τιμή € 800
Τιμή / τ.μ. € 6,90
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Κατάσταση:
Άριστη Κατάσταση
Εμβαδό (τ.μ.):
116
Όροφος:
1ος
Υπνοδωμάτια:
2
Μπάνια:
1
Άλλα Χαρακτηριστικά:
Ανελκυστήρας
Δημοσιεύτηκε:
Δευτέρα, 18 Μαϊ 2026
Επισκέψεις:
39