ΑΡΚΑΔΙ

Ενοικιαζέται εξαιρετικής κατασκευής πολυτελής μεζονέτα 107 τ.μ. στην περιοχή "Αρκάδι, Άδελε", 7 χιλιόμετρα από το Ρέθυμνο, κατασκευής του 2012.

Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο και WC, ενώ επίσης υπάρχει ημιτελές υπόγειο 80 τμ.

Επιπρόσθετα υπάρχουν μεγάλες βεράντες με απεριόριστη θεά βουνό και θάλασσα.θέση στάθμευσης.

Διαθέτει αυτόνομη θέρμανση με πετρέλαιο και κλιματισμό σε όλα τα δωμάτια. Έχει κουφώματα αλουμινίου με διπλά τζάμια και δάπεδα από πλακάκι.

Στα επιπλέον χαρακτηριστικά του ακινήτου περιλαμβάνονται οι ντουλάπες , ο ηλιακός θερμοσίφωνας, το internet και η θέση στάθμευσης.

Προσοχή! Η διεύθυνση στο χάρτη έχει τοποθετηθεί κατά προσέγγιση. Οι ακριβείς πληροφορίες της διεύθυνσης παρέχονται κατά την υπόδειξη του ακινήτου. Για την υπόδειξη του ακινήτου είναι απαραίτητη η υπόδειξη της αστυνομικής ταυτότητας και του Α.Φ.Μ. σας σύμφωνα με τον Ν.4072/11-4-2012 ΦΕΚ 86 Α.

Σημείο στον Χάρτη
Εμφάνιση χάρτη στο Google Maps
Η θέση δεν αντιστοιχεί στο ακριβές σημείο του ακινήτου
Κωδ. Αγγελίας ΑΚ470338
Κωδ. Αναφοράς 0144452
Τύπος Ενοικίαση
Κατηγορία Μονοκατοικίες - Αυτόνομα κτίρια
Περιοχή Ρέθυμνο, Αρκάδι
Εμβαδόν 107τ.μ.
Τιμή € 1.200
Τιμή / τ.μ. € 11,21
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Εμβαδό (τ.μ.):
107
Ανανεώθηκε:
σήμερα
Επισκέψεις:
44