ΦΙΛΟΘΕΗ

μεγάλο διαμέρισμα, 107τμ, ισογείου, 3 υ/δ, 1 μπάνιο, κλιματισμό ,ηλιακό ,αυτόνομη θέρμανση. Ημιεπιπλωμένο, δικό του ρολόι, αλουμίνια τριπλά τζάμια. Εντοιχιζόμενη κουζίνα , ηλεκτρικές συσκευές. Ηλεκτρικά ρολά, θερμοπρόσοψη

Σημείο στον Χάρτη
Εμφάνιση χάρτη στο Google Maps
Η θέση δεν αντιστοιχεί στο ακριβές σημείο του ακινήτου
Κωδ. Αγγελίας ΑΚ470089
Κωδ. Αναφοράς 72942
Τύπος Ενοικίαση
Κατηγορία Μεγάλα Διαμερίσματα
Περιοχή Ηράκλειο, Πόλη Ηρακλείου, Φιλοθέη
Εμβαδόν 107τ.μ.
Τιμή € 900 Συζητήσιμη
Τιμή / τ.μ. € 8,41
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Εμβαδό (τ.μ.):
107
Όροφος:
Ισόγειο
Υπνοδωμάτια:
3
Μπάνια:
1
Άλλα Χαρακτηριστικά:
Ηλιακός θερμοσίφωνας
Κλιματισμός
Ανανεώθηκε:
Σάββατο, 16 Μαϊ 2026
Επισκέψεις:
13