ΚΑΜΙΝΙΑ:

Ενοικιάζεται μεγάλο διαμέρισμα, 1ου ορόφου(χωρίς ασανσέρ) με εμβαδόν 110 τ.μ. στην περιοχή Καμίνια . Αποτελείται από 3 δωμάτια ύπνου, μεγάλο ενιαίο χώρο κουζίνα / τραπεζαρία/σαλόνι με τζάκι και 1 μπάνιο. Διαθέτει δικό του ρολόι ΔΕΗ, αυτόνομη θέρμανση πετρελαίου ,ηλιακό και ηλεκτρικό θερμοσίφωνα , κλιματιστικό και κουφώματα αλουμινίου. Τα κατοικίδια είναι ευπρόσδεκτά .
Τιμή ενοικίου 680 ευρώ.

Σημείο στον Χάρτη
Εμφάνιση χάρτη στο Google Maps
Η θέση δεν αντιστοιχεί στο ακριβές σημείο του ακινήτου
Επικοινωνήστε με τον αγγελιοδότη
Κωδ. Αγγελίας ΑΚ469859
Τύπος Ενοικίαση
Κατηγορία Μεγάλα Διαμερίσματα
Περιοχή Ηράκλειο, Πόλη Ηρακλείου, Καμίνια
Εμβαδόν 110τ.μ.
Τιμή € 680
Τιμή / τ.μ. € 6,18
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Εμβαδό (τ.μ.):
110
Όροφος:
1ος
Ανανεώθηκε:
Πέμπτη, 21 Μαϊ 2026
Επισκέψεις:
79