ΒΟΥΤΕΣ

πέτρινη, μονοκατοικία, 61τμ, ισογείου με δυο υ/δ, ξύλινο πάτωμα, οντά, τζάκι, εσωτερική αυλή με πέργκολα, ξυλόφουρνο, τζάκι, πλήρως επιπλωμένη και νε ψυγείο, κουζίνα, πλυντήριο, ντουλάπα, καναπές, 2 διπλά κρεβάτια, ηλεκτρικά σώματα, έπιπλα, Air condition.

Σημείο στον Χάρτη
Εμφάνιση χάρτη στο Google Maps
Η θέση δεν αντιστοιχεί στο ακριβές σημείο του ακινήτου
Κωδ. Αγγελίας ΑΚ429039
Κωδ. Αναφοράς 7091
Τύπος Ενοικίαση
Κατηγορία Μονοκατοικίες - Αυτόνομα κτίρια
Περιοχή Ηράκλειο, Ευρύτερη περιοχή Ηρακλείου, Βούτες
Εμβαδόν 61τ.μ.
Τιμή € 400
Τιμή / τ.μ. € 6,56
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Εμβαδό (τ.μ.):
61
Όροφος:
Ισόγειο
Υπνοδωμάτια:
2
Δείκτης ενεργειακής απόδοσης:
Β
Άλλα Χαρακτηριστικά:
Κλιματισμός
Τζάκι
Ανανεώθηκε:
Παρασκευή, 22 Μαϊ 2026
Επισκέψεις:
25