ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ

Πολυτελές διαμέρισμα υπερυψωμένου ισογείου 60 τ.μ, πλήρως επιπλωμένο και ηλεκτρικά εξοπλισμένο. Προσφέρει ενιαίο χώρο κουζίνας-καθιστικού, ένα υπνοδωμάτιο, μπάνιο, αποθήκη, μεγάλη βεράντα με απεριόριστη θέα, πάρκινγκ. Διαθέτει αντλία θερμότητας DAIKIN για ψύξη - θέρμανση, εντοιχισμένες ηλεκτρικές συσκευές, σύστημα συναγερμού, ηλιακό, διπλά ενεργειακά τζάμια, θερμοπρόσοψη. Δεν επιτρέπονται κατοικίδια. ΠΕΑ Β+.

Σημείο στον Χάρτη
Εμφάνιση χάρτη στο Google Maps
Η θέση δεν αντιστοιχεί στο ακριβές σημείο του ακινήτου
Επικοινωνήστε με τον αγγελιοδότη
Κωδ. Αγγελίας ΑΚ298028
Κωδ. Αναφοράς 5331
Τύπος Ενοικίαση
Κατηγορία Δυάρια
Περιοχή Ηράκλειο, Πόλη Ηρακλείου, Μασταμπάς
Εμβαδόν 60τ.μ.
Τιμή € 900
Τιμή / τ.μ. € 15,00
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Κατάσταση:
Άριστη Κατάσταση
Εμβαδό (τ.μ.):
60
Όροφος:
Υπερυψωμένο ισόγειο
Υπνοδωμάτια:
1
Μπάνια:
1
WC:
0
Τύπος Θέρμανσης:
Αυτόνομη Θέρμανση
Διαθέσιμο από:
8/5/2026
Ανανεώθηκε:
Δευτέρα, 18 Μαϊ 2026
Επισκέψεις:
121