ΚΕΝΤΡΟ

Πλήρως επιπλωμένο ισόγειο διαμέρισμα-τύπου μεζονέτα 50 τ.μ, ξεχωριστής αρχιτεκτονικής και αισθητικής. Προσφέρει ενιαίο χώρο, εξοπλισμένη κουζίνα, υπνοδωμάτιο, δύο μπάνια, μικρή αυλή, κλιματισμό. Διαθέσιμο από 1η Σεπτέμβρη. ΠΕΑ Α.

Σημείο στον Χάρτη
Εμφάνιση χάρτη στο Google Maps
Η θέση δεν αντιστοιχεί στο ακριβές σημείο του ακινήτου
Επικοινωνήστε με τον αγγελιοδότη
Κωδ. Αγγελίας ΑΚ307918
Κωδ. Αναφοράς 5456
Τύπος Ενοικίαση
Κατηγορία Δυάρια
Περιοχή Ηράκλειο, Πόλη Ηρακλείου, Κέντρο
Εμβαδόν 50τ.μ.
Τιμή € 700
Τιμή / τ.μ. € 14,00
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Κατάσταση:
Άριστη Κατάσταση
Εμβαδό (τ.μ.):
50
Όροφος:
Ισόγειο
Υπνοδωμάτια:
1
Μπάνια:
2
WC:
0
Διαθέσιμο από:
1/9/2026
Ανανεώθηκε:
Παρασκευή, 15 Μαϊ 2026
Επισκέψεις:
20