ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΑΣΙΘΙ: 2810 342474
ΧΑΝΙΑ: 2821 200210
ΡΕΘΥΜΝΟ: 2831 600610

ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΜΟΙΡΩΝ

ισόγειο διαμέρισμα 130 τ.μ. υπό κατασκευή, στην Εθνική Οδό Ηρακλείου – Μοιρών, κοντά στο Ηράκλειο. Πρόκειται για φωτεινό χώρο προσόψεως, σε εξαιρετικό σημείο με εύκολη πρόσβαση

Κωδ. Αγγελίας ΑΚ471087
Κωδ. Αναφοράς 523309
Τύπος Πώληση
Κατηγορία Μεγάλα Διαμερίσματα
Περιοχή Ηράκλειο, Ευρύτερη περιοχή Ηρακλείου, Εθνική οδός Ηρακλείου-Μοιρών
Εμβαδόν 130τ.μ.
Τιμή € 160000.00
Τιμή / τ.μ. € 1.230,77
Κατάσταση Ημιτελές
Εμβαδό (τ.μ.) 130
Όροφος Ισόγειο
Μπάνια 1
WC 1
Τύπος Θέρμανσης Αυτόνομη Θέρμανση
Έτος κατασκευής 2005
Δείκτης ενεργειακής απόδοσης Έκδοση σε εξέλιξη
Προσανατολισμός Διαμπερές
Θέα Θέα βουνό
Άλλα Χαρακτηριστικά Ανελκυστήρας , Αποθήκη , Αυλή , Ιδανικό για Φοιτητές , Κατάλληλο και για επαγγελματική χρήση , Κήπος , Parking

Αγγελία από GOLDEN HOME AE
Διεύθυνση Λ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 77
Τηλέφωνο1 2814261000 Golden Home Crete
Τηλέφωνο2 2111041100 Golden Home Crete
Email crete@goldenhome.gr
Ιστοσελίδα https://www.goldenhome.gr