|
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΑΣΙΘΙ: 2810 342474 ΧΑΝΙΑ: 2821 200210 ΡΕΘΥΜΝΟ: 2831 600610 |
ΠΑΓΝΗ
Ενοικιάζεται μονόχωρη γκαρσονιέρα 1ου ορόφου, συνολικής επιφάνειας 22 τ.μ., σε άριστη κατάσταση. Το ακίνητο βρίσκεται σε εξαιρετικά στρατηγικό σημείο πολύ κοντά στο Πανεπιστημιακό Γενικό Νοσοκομείο Ηρακλείου (ΠΑΓΝΗ) και το Πανεπιστήμιο Κρήτης (Βούτες), αποτελώντας την τέλεια επιλογή για φοιτητές, ειδικευόμενους ιατρούς ή εργαζόμενους του νοσοκομείου.
Ο χώρος είναι ενιαίος (σαλόνι/κουζίνα/χώρος ύπνου), φωτεινός και πρακτικά διαρρυθμισμένος. Διατίθεται πλήρως επιπλωμένος και εξοπλισμένος με όλες τις απαραίτητες ηλεκτρικές συσκευές, προσφέροντας μια λύση "με το κλειδί στο χέρι" (ready to move in). Διαθέτει επίσης δική του βεράντα, ιδανική για στιγμές χαλάρωσης, και αυτόνομη θέρμανση για τον χειμώνα.
Βασικά Χαρακτηριστικά Ακινήτου:
Εμβαδόν: 22 τ.μ.
Τύπος: Μονόχωρη Γκαρσονιέρα
Όροφος: 1ος
Κατάσταση: Άριστη (Πολύ προσεγμένη)
Χώροι: Ενιαίος χώρος σαλόνι/κουζίνα/ύπνος (καταχωρείται ως 1 Υ/Δ), 1 Μπάνιο
Ενεργειακό Πιστοποιητικό (ΠΕΑ): Κατηγορία Γ
Επιπλέον Παροχές & Ανέσεις:
Εξοπλισμός: Πλήρως επιπλωμένο και εξοπλισμένο με ηλεκτρικές συσκευές
Θέρμανση: Αυτόνομη θέρμανση (Πετρέλαιο)
Ζεστό Νερό: Ηλιακός θερμοσίφωνας (σημαντική εξοικονόμηση ρεύματος)
Εξωτερικός Χώρος: Άνετη βεράντα
Οικονομικά Στοιχεία & Διαθεσιμότητα:
Μηνιαίο Ενοίκιο: 300€ (Η τιμή είναι συζητήσιμη)
Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο
Ένας όμορφος, ζεστός και πρακτικός χώρος, σε απόσταση αναπνοής από το ΠΑΓΝΗ, έτοιμος να διευκολύνει την καθημερινότητα κάθε φοιτητή ή εργαζόμενου!
Οι αγγελίες μας ενημερώνονται καθημερινά. Η διαθεσιμότητα των ακινήτων επιβεβαιώνεται πάντα πριν από κάθε προγραμματισμένο ραντεβού. Αρ. Γ.Ε.ΜΗ.: 180520027000.
| Κωδ. Αγγελίας | ΑΚ470981 |
| Τύπος | Ενοικίαση |
| Κατηγορία | Γκαρσονιέρες |
| Περιοχή | Ηράκλειο, Ευρύτερη περιοχή Ηρακλείου, ΠΑΓΝΗ |
| Εμβαδόν | 22τ.μ. |
| Τιμή | € 300.00 Συζητήσιμη |
| Τιμή / τ.μ. | € 13,64 |
| Είδος γκαρσονιέρας | Μονόχωρη |
| Κατάσταση | Άριστη Κατάσταση |
| Εμβαδό (τ.μ.) | 22 |
| Υπνοδωμάτια | 1 |
| Όροφος | 1ος |
| Μπάνια | 1 |
| Διαθέσιμο από | αμεσα |
| Δείκτης ενεργειακής απόδοσης | Γ |
| Άλλα Χαρακτηριστικά | Βεράντα , Ενιαία σαλόνι/κουζίνα , Επιπλωμένο , Ηλεκτρικά εξοπλισμένο , Ηλιακός θερμοσίφωνας , Ιδανικό για Φοιτητές |
| Αγγελία από | Creta Realty |
| Διεύθυνση | ΑΝΘΟΥΣ |
| Τηλέφωνο1 | 6943600784 |
| cretarealty@gmail.com | |
| Ιστοσελίδα | https://cretarealty.com |