|
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΑΣΙΘΙ: 2810 342474 ΧΑΝΙΑ: 2821 200210 ΡΕΘΥΜΝΟ: 2831 600610 |
ΒΟΥΤΕΣ
πωλείται πολυτελής βίλα 450τμ σε οικόπεδο 4.150 τμ με ιδιωτική πισίνα 50τμ σε ένα μοναδικά διαμορφωμένο περιβάλλοντα χώρο, μόλις 10 χιλιόμετρα από το κέντρο της πόλης. Συγκεκριμένα, προσφέρει τέσσερα υπνοδωμάτια και όλα έχουν πρόσβαση σε μία πολύ μεγάλη βεράντα, δύο μπάνια από τα οποία το ένα με τζακούζι, δύο wc, δωμάτιο - βεστιάριο με άνετο χώρο για ρούχα και παπούτσια, πλήρως επιπλωμένο γραφείο. Επίσης, προσφέρει μεγάλο ενιαίο χώρο με σαλόνι τραπεζαρία με τζάκι διπλής όψης που ενώνεται με την κουζίνα, η οποία είναι πλήρως εξοπλισμένη, ενώ οι εσωτερικές σκάλες και το πάτωμα του 1ου ορόφου είναι από μασίφ ξύλο.
Στο υπόγειο υπάρχει ενιαίος χώρος με τζάκι, αποθήκη 8τμ, δωμάτιο για πλυντήριο - στεγνωτήριο, κλειστό πάρκινγκ δύο αυτοκίνητων με ράμπα και τηλεχειριστήριο. Στον εξωτερικό χώρο βρίσκεται η κύρια βεράντα της βίλας με την πισίνα, η οποία είναι 50τμ και την εξωτερική κουζίνα 35τμ που περιλαμβάνει το μπάρμπεκιου, τον ξυλόφουρνο και wc.
Στο υπόγειο της πισίνας υπάρχει ένας ανεξάρτητος ξενώνας 90τμ, ο οποίος είναι ημιτελής. Η βίλα επίσης προσφέρει αυτόνομη θέρμανση ανά όροφο με αέριο με υπόγεια δεξαμενή, αυτοματισμούς σε όλα τα κουφώματα και στον φωτισμό, κουφώματα pvc με διπλά τζάμια, κεντρικό σύστημα σκουπίσματος σε όλους τους ορόφους, ηλιακό και ηλεκτρικό θερμοσίφωνα 300 λίτρων, υπόγεια δεξαμενή νερού, θέσεις πάρκινγκ και πολύ μεγάλο κήπο με λουλούδια γκαζόν θάμνους, εσωτερικούς δρόμους με κυβόλιθους και πολύ όμορφη θέα.
| Κωδ. Αγγελίας | ΑΚ470917 |
| Κωδ. Αναφοράς | 5741 |
| Τύπος | Πώληση |
| Κατηγορία | Μονοκατοικίες - Αυτόνομα κτίρια |
| Περιοχή | Ηράκλειο, Ευρύτερη περιοχή Ηρακλείου, Βούτες |
| Εμβαδόν | 450τ.μ. |
| Τιμή | € 1180000.00 |
| Τιμή / τ.μ. | € 2.622,22 |
| Εμβαδό (τ.μ.) | 450 |
| Υπνοδωμάτια | 4 |
| Μπάνια | 2 |
| WC | 3 |
| Τύπος Θέρμανσης | Αυτόνομη Θέρμανση |
| Έτος κατασκευής | 2009 |
| Έτος ανακαίνισης | 2014 |
| Δείκτης ενεργειακής απόδοσης | Γ |
| Προσανατολισμός | Διαμπερές |
| Άλλα Χαρακτηριστικά | Parking , Ανελκυστήρας , Αποθήκη , Αυλή , Βεράντα , Δομημένη καλωδίωση , Ενιαία σαλόνι/κουζίνα , Επιπλωμένο , Ηλεκτρικά εξοπλισμένο , Ηλιακός θερμοσίφωνας , Κήπος , Κλιματισμός , Μπαλκόνι , Πισίνα , Τζάκι , Υπόγειο |
| Αγγελία από | ΚΜ Real Estate |
| Διεύθυνση | Αθηνάς 18 |
| Τηλέφωνο1 | 2810300805 |
| info@kmrealestate.gr | |
| Ιστοσελίδα | https://www.kmrealestate.gr |