|
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΑΣΙΘΙ: 2810 342474 ΧΑΝΙΑ: 2821 200210 ΡΕΘΥΜΝΟ: 2831 600610 |
ΘΕΡΙΣΟΣ
γκαρσονιέρα, δίχωρη, ανακαινισμένο, 32τμ, 1 υ/δ, ημιυπόγειο, 1 μπάνιο, ΠΕΑ Α, θέα αυλή / εσωτερικό ακάλυπτο, ανελκυστήρας, βεράντα, με έπιπλα, ηλ. εξοπλισμένη, ηλιακός θερμοσίφωνας, κήπος, κλιματισμός, σίτες, λίγα κοινόχρηστα
Κατάλληλο για φοιτητές
| Κωδ. Αγγελίας | ΑΚ470895 |
| Τύπος | Ενοικίαση |
| Κατηγορία | Γκαρσονιέρες |
| Περιοχή | Ηράκλειο, Πόλη Ηρακλείου, Θέρισος |
| Εμβαδόν | 32τ.μ. |
| Τιμή | € 450.00 |
| Τιμή / τ.μ. | € 14,06 |
| Είδος γκαρσονιέρας | Δίχωρη |
| Κατάσταση | Ανακαινισμένο |
| Εμβαδό (τ.μ.) | 32 |
| Υπνοδωμάτια | 1 |
| Όροφος | Ημιυπόγειο |
| Μπάνια | 1 |
| Δείκτης ενεργειακής απόδοσης | Α |
| Θέα | Θέα αυλή / εσωτερικό ακάλυπτο |
| Άλλα Χαρακτηριστικά | Ανελκυστήρας , Βεράντα , Επιπλωμένο , Ηλεκτρικά εξοπλισμένο , Ηλιακός θερμοσίφωνας , Κήπος , Κλιματισμός |
| Αγγελία από | MEDITERRANEO Κτηματομεσιτική |
| Διεύθυνση | Θερίσου 61 |
| Τηλέφωνο1 | 6943254722 |
| Τηλέφωνο2 | 6949346905 |
| mediterran.est@gmail.com | |
| Ιστοσελίδα | https://mediterraneoestate.gr |