|
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΑΣΙΘΙ: 2810 342474 ΧΑΝΙΑ: 2821 200210 ΡΕΘΥΜΝΟ: 2831 600610 |
ΠΑΓΝΗ
2άρι, οροφοδιαμέρισμα, 50τμ, 1ου ορόφου, βεράντα, ηλ. εξοπλισμένο, ρολόι ΔΕΗ
| Κωδ. Αγγελίας | ΑΚ470851 |
| Κωδ. Αναφοράς | 29694 |
| Τύπος | Ενοικίαση |
| Κατηγορία | Δυάρια |
| Περιοχή | Ηράκλειο, Ευρύτερη περιοχή Ηρακλείου, ΠΑΓΝΗ |
| Εμβαδόν | 50τ.μ. |
| Τιμή | € 450.00 |
| Τιμή / τ.μ. | € 9,00 |
| Είδος Κατοικίας | Οροφοδιαμέρισμα |
| Εμβαδό (τ.μ.) | 50 |
| Όροφος | 1ος |
| Άλλα Χαρακτηριστικά | Βεράντα , Ηλεκτρικά εξοπλισμένο |
| Αγγελία από | Smart House |
| Διεύθυνση | Λ.Εθνικής Αντιστάσεως 57 και Λ.Κνωσσού 229 |
| Τηλέφωνο1 | 2810232800 |
| Τηλέφωνο2 | 6932392494 |
| smhouse@otenet.gr | |
| Ιστοσελίδα | https://www.SmartBrokers.gr |