ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΑΣΙΘΙ: 2810 342474
ΧΑΝΙΑ: 2821 200210
ΡΕΘΥΜΝΟ: 2831 600610

ΚΕΝΤΡΟ

(100 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΟΔΟ, ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ) Καινούργιο (1ης ενοικίασης μετά από πλήρη ανακαίνιση το 2026), διαμπερές προσόψεως, 2αρι ρετιρέ οροφοδιαμέρισμα, 3ου ορόφου, (χωρίς ανελκυστήρα), σε μικρό κτίριο (4 συνολικά διαμερίσματα), εμβαδού 50 τ.μ., διαθέτει, σαλόνι, ξεχωριστή κουζίνα με καινούριο ηλεκτρικό φούρνο, εστίες και αποροφητήρα, κρυφό φωτισμό τύπου led, βοηθητικά ντουλάπια, ένα υπνοδωμάτιο με μεγάλη εντοιχισμένη 5φυλλη ντουλάπα, κλιματιστικό (1), λουτρό με ντουζιέρα και καμπίνα, πατάρι, μεγάλη βεράντα με τέντα, ηλιακό θερμοσίφωνο, ταχυθερμοσίφωνο, αυτόνομη θέρμανση καλοριφέρ πετρελαίου, θερμοπρόσοψη περιμετρικά σε όλο το διαμέρισμα, ενεργειακά κουφώματα αλουμινίου με διπλά τζάμια, ανακλήσεις, σήτες, ρολά, δικό του ρολόι ΔΕΗ, σε ήσυχη γειτονία, με απεριόριστη πανοραμική θέα προς τον παραλιακό, την πόλη του Ηρακλείου και θάλασσα. Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια. Π.Ε.Α= Κατηγορία Ε. Αποκλειστική Ανάθεση. Ενοίκιο 620 €.

Κωδ. Αγγελίας ΑΚ470839
Κωδ. Αναφοράς Φ9696
Τύπος Ενοικίαση
Κατηγορία Δυάρια
Περιοχή Ηράκλειο, Πόλη Ηρακλείου, Κέντρο
Εμβαδόν 50τ.μ.
Τιμή € 620.00
Τιμή / τ.μ. € 12,40
Είδος Κατοικίας Οροφοδιαμέρισμα
Κατάσταση Ανακαινισμένο
Εμβαδό (τ.μ.) 50
Όροφος 3ος
Υπνοδωμάτια 1
Μπάνια 1
Τύπος Θέρμανσης Αυτόνομη Θέρμανση
Έτος ανακαίνισης 2026
Διαθέσιμο από 19/5/2026
Δείκτης ενεργειακής απόδοσης Ε
Προσανατολισμός Διαμπερές
Θέα Απεριόριστη θέα , Θέα θάλασσα
Άλλα Χαρακτηριστικά Βεράντα , Ηλιακός θερμοσίφωνας , Κλιματισμός , Πατάρι , Τέντες

Αγγελία από ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΑΞΙΑΣ Μεσιτικό
Διεύθυνση ΧΑΛΕΠΑΣ 8
Τηλέφωνο1 2810261735
Τηλέφωνο2 6974156564
Email ependisiaxias@gmail.com
Ιστοσελίδα http://www.axi.gr