|
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΑΣΙΘΙ: 2810 342474 ΧΑΝΙΑ: 2821 200210 ΡΕΘΥΜΝΟ: 2831 600610 |
ΑΓΙΑ ΠΕΛΑΓΙΑ
προς ενοικίαση κομψό και πλήρως εξοπλισμένο διαμέρισμα 1 υπνοδωματίου, σε εξαιρετική τοποθεσία στην Αγία Πελαγία, μόλις λίγα μέτρα από την παραλία.
| Κωδ. Αγγελίας | ΑΚ470774 |
| Κωδ. Αναφοράς | 516806 |
| Τύπος | Ενοικίαση |
| Κατηγορία | Δυάρια |
| Περιοχή | Ρέθυμνο, Λάμπη, Αγία Πελαγία |
| Εμβαδόν | 80τ.μ. |
| Τιμή | € 600.00 |
| Τιμή / τ.μ. | € 7,50 |
| Κατάσταση | Ανακαινισμένο |
| Εμβαδό (τ.μ.) | 80 |
| Όροφος | 1ος |
| Μπάνια | 1 |
| Έτος κατασκευής | 2020 |
| Δείκτης ενεργειακής απόδοσης | Γ |
| Θέα | Θέα θάλασσα |
| Άλλα Χαρακτηριστικά | Ανελκυστήρας , Βεράντα , Επιπλωμένο , Ηλεκτρικά εξοπλισμένο , Ηλιακός θερμοσίφωνας , Κλιματισμός , Τέντες , Parking |
| Αγγελία από | GOLDEN HOME AE |
| Διεύθυνση | Λ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 77 |
| Τηλέφωνο1 | 2814261000 Golden Home Crete |
| Τηλέφωνο2 | 2111041100 Golden Home Crete |
| crete@goldenhome.gr | |
| Ιστοσελίδα | https://www.goldenhome.gr |