|
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΑΣΙΘΙ: 2810 342474 ΧΑΝΙΑ: 2821 200210 ΡΕΘΥΜΝΟ: 2831 600610 |
ΘΕΡΙΣΟΣ
2άρι, ανακαινισμένο, 40τμ, 1ου ορόφου, σε άριστη κατάσταση με υ/δ, 1 μπάνιο, ανελκυστήρας, βεράντα, δομημένη καλωδίωση, ενιαία σαλόνι/κουζίνα, με έπιπλα, ηλ. εξοπλισμένο, ηλιακός και ηλεκτρικό θερμοσίφωνα ,κουφώματα αλουμινίου με σίτες, κλιματισμός
Ζεστό νερό όλο το 24 ώρο
Δωρεάν internet
Δικό του ρολόι ΔΕΗ.
Μέσα στην τιμή είναι και ο λογαριασμός του νερού.
Χαμηλά κοινόχρηστα.
Πολύ κοντά σε στάση λεωφορείου και όλα τα καταστήματα
Ιδανικό διαμέρισμα και για ζευγάρι.
Τα κατοικίδια είναι ευπρόσδεκτα κατόπιν συνεννόησης.
Διαθέσιμο από 15 Ιουνίου .
Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε μας στο 6942503699
Θα χαρούμε πολύ να σας εξυπηρετήσουμε!
| Κωδ. Αγγελίας | ΑΚ470720 |
| Τύπος | Ενοικίαση |
| Κατηγορία | Δυάρια |
| Περιοχή | Ηράκλειο, Πόλη Ηρακλείου, Θέρισος |
| Εμβαδόν | 40τ.μ. |
| Τιμή | € 580.00 |
| Τιμή / τ.μ. | € 14,50 |
| Κατάσταση | Ανακαινισμένο |
| Εμβαδό (τ.μ.) | 40 |
| Όροφος | 1ος |
| Υπνοδωμάτια | 1 |
| Μπάνια | 1 |
| Άλλα Χαρακτηριστικά | Ανελκυστήρας , Βεράντα , Δομημένη καλωδίωση , Ενιαία σαλόνι/κουζίνα , Επιπλωμένο , Ηλεκτρικά εξοπλισμένο , Ηλιακός θερμοσίφωνας , Κλιματισμός |
| Αγγελία από | Casa Felice Real Estate |
| Τηλέφωνο2 | 6942503699 |
| casafelicecreta@gmail.com | |