|
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΑΣΙΘΙ: 2810 342474 ΧΑΝΙΑ: 2821 200210 ΡΕΘΥΜΝΟ: 2831 600610 |
ΑΓΙΑ ΠΕΛΑΓΙΑ
γκαρσονιέρα, δίχωρη, ανακαινισμένο, 45τμ, 1 υ/δ, 1ου ορόφου, 1 μπάνιο, κατασκευή 1990, ανακαίνιση 2026, διαθέσιμο από 18/05/2026, θέα βουνό, θάλασσα, ενιαία σαλόνι/κουζίνα, με έπιπλα, ηλ. εξοπλισμένη, ηλιακός θερμοσίφωνας, κλιματισμός, μπαλκόνι, χωρίς κοινόχρηστα
| Κωδ. Αγγελίας | ΑΚ470714 |
| Τύπος | Ενοικίαση |
| Κατηγορία | Γκαρσονιέρες |
| Περιοχή | Ηράκλειο, Ευρύτερη περιοχή Ηρακλείου, Αγία Πελαγία |
| Εμβαδόν | 45τ.μ. |
| Τιμή | € 450.00 |
| Τιμή / τ.μ. | € 10,00 |
| Είδος γκαρσονιέρας | Δίχωρη |
| Κατάσταση | Ανακαινισμένο |
| Εμβαδό (τ.μ.) | 45 |
| Υπνοδωμάτια | 1 |
| Όροφος | 1ος |
| Μπάνια | 1 |
| Έτος κατασκευής | 1990 |
| Έτος ανακαίνισης | 2026 |
| Διαθέσιμο από | 18/05/2026 |
| Θέα | Θέα βουνό , Θέα θάλασσα |
| Άλλα Χαρακτηριστικά | Ενιαία σαλόνι/κουζίνα , Επιπλωμένο , Ηλεκτρικά εξοπλισμένο , Ηλιακός θερμοσίφωνας , Κλιματισμός , Μπαλκόνι , Χωρίς κοινόχρηστα |
| Αγγελία από | Ιδιώτη |
| Τηλέφωνο1 | 2810282996 Δημήτρης |
| Τηλέφωνο2 | 6937195748 Αντώνης |
| info@sfiggas.gr | |