|
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΑΣΙΘΙ: 2810 342474 ΧΑΝΙΑ: 2821 200210 ΡΕΘΥΜΝΟ: 2831 600610 |
ΑΜΜΟΥΔΑΡΑ
Πωλείται ημιτελές διαμέρισμα 93 τ.μ. σε οικόπεδο 140 τ.μ., σε εξαιρετική τοποθεσία κοντά στη θάλασσα, στην περιοχή της Αμμουδάρας.
| Κωδ. Αγγελίας | ΑΚ470421 |
| Κωδ. Αναφοράς | 514140 |
| Τύπος | Πώληση |
| Κατηγορία | Τριάρια |
| Περιοχή | Λασίθι, Άγιος Νικόλαος, Αμμουδάρα |
| Εμβαδόν | 93τ.μ. |
| Τιμή | € 110000.00 |
| Τιμή / τ.μ. | € 1.182,80 |
| Κατάσταση | Άριστη Κατάσταση |
| Εμβαδό (τ.μ.) | 93 |
| Όροφος | 1ος |
| Μπάνια | 1 |
| Έτος κατασκευής | 1989 |
| Δείκτης ενεργειακής απόδοσης | Έκδοση σε εξέλιξη |
| Προσανατολισμός | Διαμπερές |
| Θέα | Θέα θάλασσα |
| Άλλα Χαρακτηριστικά | Ανελκυστήρας , Βεράντα , Κατάλληλο και για επαγγελματική χρήση , Κήπος |
| Αγγελία από | GOLDEN HOME AE |
| Διεύθυνση | Λ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 77 |
| Τηλέφωνο1 | 2814261000 Golden Home Crete |
| Τηλέφωνο2 | 2111041100 Golden Home Crete |
| crete@goldenhome.gr | |
| Ιστοσελίδα | https://www.goldenhome.gr |