|
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΑΣΙΘΙ: 2810 342474 ΧΑΝΙΑ: 2821 200210 ΡΕΘΥΜΝΟ: 2831 600610 |
ΑΓΙΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ
πωλείται οικόπεδο συνολικής επιφάνειας 1.012τμ, με πολύ όμορφη και ανεμπόδιστη θέα στη θάλασσα. Συγκεκριμένα, είναι άρτιο και οικοδομήσιμο, με δυνατότητα δόμησης έως 400τμ, προσφέροντας σημαντικές δυνατότητες αξιοποίησης.
Αποτελεί εξαιρετική επιλογή για ανέγερση μονοκατοικίας ή συγκροτήματος κατοικιών, σε ήσυχη περιοχή με εύκολη πρόσβαση προς την πόλη του Ηρακλείου. Αποκλειστική εντολή ανάθεσης.
| Κωδ. Αγγελίας | ΑΚ470296 |
| Κωδ. Αναφοράς | 6603 |
| Τύπος | Πώληση |
| Κατηγορία | Οικόπεδα |
| Περιοχή | Ηράκλειο, Ευρύτερη περιοχή Ηρακλείου, Άγιος Βλάσιος |
| Εμβαδόν | 1012τ.μ. |
| Τιμή | € 140000.00 |
| Τιμή / τ.μ. | € 138,34 |
| Σχέδιο Πόλης | Εντός Σχεδίου |
| Εμβαδό (τ.μ.) | 1012 |
| Συντελεστής Κάλυψης | 70 |
| Πρόσοψη (σε μέτρα) | 28 |
| Κλίση | Αμφιθεατρικό |
| Θέα | Απεριόριστη θέα , Αστική θέα , Θέα θάλασσα |
| Άλλα Χαρακτηριστικά | Άρτιο , Οικοδομήσιμο |
| Αγγελία από | ΚΜ Real Estate |
| Διεύθυνση | Αθηνάς 18 |
| Τηλέφωνο1 | 2810300805 |
| Τηλέφωνο2 | 6944885597 Καλογεράκης Μιχάλης |
| info@kmrealestate.gr | |
| Ιστοσελίδα | https://www.kmrealestate.gr |