|
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΑΣΙΘΙ: 2810 342474 ΧΑΝΙΑ: 2821 200210 ΡΕΘΥΜΝΟ: 2831 600610 |
ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ
2άρι, ρετιρέ, ανακαινισμένο, 58τμ, 3ου ορόφου, 1 υ/δ, 1 μπάνιο, αυτόνομη θέρμανση, ανακαίνιση 2026, βεράντα, ενιαία σαλόνι/κουζίνα, κλιματισμός, πόρτα ασφαλείας, ρολόι ΔΕΗ. Κατοικίδια ευπρόσδεκτα υπο συνεννόηση. Διαθέσιμο από 30/5
| Κωδ. Αγγελίας | ΑΚ470083 |
| Κωδ. Αναφοράς | 72940 |
| Τύπος | Ενοικίαση |
| Κατηγορία | Δυάρια |
| Περιοχή | Ηράκλειο, Πόλη Ηρακλείου, Μασταμπάς |
| Εμβαδόν | 58τ.μ. |
| Τιμή | € 680.00 |
| Τιμή / τ.μ. | € 11,72 |
| Είδος Κατοικίας | Ρετιρέ |
| Κατάσταση | Ανακαινισμένο |
| Εμβαδό (τ.μ.) | 58 |
| Όροφος | 3ος |
| Υπνοδωμάτια | 1 |
| Μπάνια | 1 |
| Τύπος Θέρμανσης | Αυτόνομη Θέρμανση |
| Έτος ανακαίνισης | 2026 |
| Διαθέσιμο από | 30/5 |
| Δείκτης ενεργειακής απόδοσης | Α+ |
| Άλλα Χαρακτηριστικά | Βεράντα , Ενιαία σαλόνι/κουζίνα , Κλιματισμός , Πόρτα ασφαλείας |
| Αγγελία από | Smart House |
| Διεύθυνση | Λ.Εθνικής Αντιστάσεως 57 και Λ.Κνωσσού 229 |
| Τηλέφωνο1 | 2810232800 |
| Τηλέφωνο2 | 6947693834 |
| smhouse@otenet.gr | |
| Ιστοσελίδα | https://www.SmartBrokers.gr |