|
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΑΣΙΘΙ: 2810 342474 ΧΑΝΙΑ: 2821 200210 ΡΕΘΥΜΝΟ: 2831 600610 |
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟ
2άρι, μεζονέτα, 35τμ, ισογείου, 1 υ/δ, 1 μπάνιο, με έπιπλα, κλιματισμό, ηλεκτρικές συσκευές, πλυντήριο, μπορεί να τοποθετηθεί και καναπές, ρολόι ΔΕΗ, μετρητής νερού, όχι κατοικίδια
| Κωδ. Αγγελίας | ΑΚ470042 |
| Κωδ. Αναφοράς | 29679 |
| Τύπος | Ενοικίαση |
| Κατηγορία | Δυάρια |
| Περιοχή | Ηράκλειο, Πόλη Ηρακλείου, Ατσαλένιο |
| Εμβαδόν | 35τ.μ. |
| Τιμή | € 450.00 |
| Τιμή / τ.μ. | € 12,86 |
| Είδος Κατοικίας | Μεζονέτα |
| Εμβαδό (τ.μ.) | 35 |
| Όροφος | Ισόγειο |
| Υπνοδωμάτια | 1 |
| Μπάνια | 1 |
| Άλλα Χαρακτηριστικά | Επιπλωμένο , Ηλεκτρικά εξοπλισμένο , Κλιματισμός , Χωρίς κοινόχρηστα |
| Αγγελία από | Smart House |
| Διεύθυνση | Λ.Εθνικής Αντιστάσεως 57 και Λ.Κνωσσού 229 |
| Τηλέφωνο1 | 2810232800 |
| Τηλέφωνο2 | 6932392494 |
| smhouse@otenet.gr | |
| Ιστοσελίδα | https://www.SmartBrokers.gr |