|
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΑΣΙΘΙ: 2810 342474 ΧΑΝΙΑ: 2821 200210 ΡΕΘΥΜΝΟ: 2831 600610 |
ΚΑΛΕΣΑ ΚΑΤΩ:
Σε ένα από τα πιο προνομιακά σημεία στα Κάτω Καλέσα, διατίθεται προς ενοικίαση μια εντυπωσιακή, διαμπερής μονοκατοικία-βίλα 380τ.μ. Η κατοικία βρίσκεται σε άριστη κατάσταση, προσφέροντας απόλυτη ιδιωτικότητα, υψηλή αισθητική και απεριόριστη θέα στο βουνό.
Κύριοι Χώροι & Εσωτερική Διαρρύθμιση
Το ακίνητο εκτείνεται σε άνετα επίπεδα που συνδέονται με μια εσωτερική σκάλα πολυτελείας:
Σαλόνι/Κουζίνα: Ενιαίος, φωτεινός χώρος με εργονομική σχεδίαση.
Υπνοδωμάτια: 3 ευρύχωρα Υ/Δ συν 1 ανεξάρτητος ξενώνας για τους καλεσμένους σας.
Special Features: Διαθέτει 2 παραδοσιακούς οντάδες που προσδίδουν χαρακτήρα, καθώς και ξεχωριστό βεστιάριο (walk-in closet).
Μπάνια: 3 πλήρη και μοντέρνα μπάνια.
Εξοπλισμός: Διατίθεται πλήρως επιπλωμένο, ηλεκτρικά εξοπλισμένο (περιλαμβάνονται και κουρτίνες).
Εξωτερικοί Χώροι & Κήπος
Ο περιβάλλων χώρος είναι σχεδιασμένος για στιγμές χαλάρωσης:
Κήπος 100τ.μ. με περιποιημένο γκαζόν, φοίνικες και ελαιόδεντρα.
6 μπαλκόνια και μεγάλες βεράντες που προσφέρουν πανοραμική θέα.
Αυλή και ημιυπαίθριοι χώροι.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά & Παροχές
Ενεργειακή Κλάση: Α+ (εξαιρετικά χαμηλή κατανάλωση).
Θέρμανση/Ψύξη: Αυτόνομη θέρμανση (Πέλετ - Ξύλο), ηλιακός θερμοσίφωνας και κλιματισμός (A/C) σε όλους τους χώρους.
Ασφάλεια: Πόρτα ασφαλείας.
Parking: 2 θέσεις στάθμευσης.
Extra: Υπόγειο, αποθήκη, δομημένη καλωδίωση για υψηλές ταχύτητες internet.
Πρόσθετες Πληροφορίες:
Διαθεσιμότητα: Άμεσα διαθέσιμο.
Τοποθεσία: Κάτω Καλέσα, Ηράκλειο Κρήτης.
Ιδανικό για: Οικογένειες ή στελέχη που αναζητούν την ποιότητα ζωής κοντά στην πόλη αλλά μέσα στη φύση.
Οι αγγελίες μας ενημερώνονται καθημερινά. Η διαθεσιμότητα των ακινήτων επιβεβαιώνεται πάντα πριν από κάθε προγραμματισμένο ραντεβού. Αρ. Γ.Ε.ΜΗ.: 180520027000.
| Κωδ. Αγγελίας | ΑΚ470028 |
| Τύπος | Ενοικίαση |
| Κατηγορία | Μονοκατοικίες - Αυτόνομα κτίρια |
| Περιοχή | Ηράκλειο, Ευρύτερη περιοχή Ηρακλείου, Καλέσα Κάτω |
| Εμβαδόν | 380τ.μ. |
| Τιμή | € 2000.00 |
| Τιμή / τ.μ. | € 5,26 |
| Είδος Μονοκατοικίας | Βίλλα |
| Κατάσταση | Άριστη Κατάσταση |
| Εμβαδό (τ.μ.) | 380 |
| Όροφος | Ισόγειο |
| Υπνοδωμάτια | 3 |
| Μπάνια | 3 |
| Τύπος Θέρμανσης | Αυτόνομη Θέρμανση |
| Δείκτης ενεργειακής απόδοσης | Α+ |
| Διαθέσιμο από | αμεσα |
| Προσανατολισμός | Διαμπερές |
| Θέα | Απεριόριστη θέα , Θέα βουνό |
| Άλλα Χαρακτηριστικά | Parking , Αποθήκη , Αυλή , Βεράντα , Δομημένη καλωδίωση , Ενιαία σαλόνι/κουζίνα , Επιπλωμένο , Ηλεκτρικά εξοπλισμένο , Ηλιακός θερμοσίφωνας , Ημιυπαίθριοι Χώροι , Κήπος , Κλιματισμός , Μπαλκόνι , Πόρτα ασφαλείας , Υπόγειο |
| Αγγελία από | Creta Realty |
| Διεύθυνση | ΑΝΘΟΥΣ |
| Τηλέφωνο1 | 6943600784 |
| cretarealty@gmail.com | |
| Ιστοσελίδα | https://cretarealty.com |