|
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΑΣΙΘΙ: 2810 342474 ΧΑΝΙΑ: 2821 200210 ΡΕΘΥΜΝΟ: 2831 600610 |
ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ
πλήρως ανακαινισμένο ισόγειο - Ημιυπόγειο διαμέρισμα 40 τμ περίπου. Προσφέρει άνετο ενιαίο χώρο, 1 υπνοδωμάτιο, 1 μπάνιο, μεγάλη αυλή, ηλεκτρικό θερμοσίφωνα, ψυγείο, φουρνάκι. Δικό του ρολόι ρεύματος. Χωρίς κοινόχρηστα.
| Κωδ. Αγγελίας | ΑΚ353998 |
| Κωδ. Αναφοράς | 2424 |
| Τύπος | Ενοικίαση |
| Κατηγορία | Δυάρια |
| Περιοχή | Ηράκλειο, Πόλη Ηρακλείου, Εθνικής Αντιστάσεως |
| Εμβαδόν | 40τ.μ. |
| Τιμή | € 380.00 Συζητήσιμη |
| Τιμή / τ.μ. | € 9,50 |
| Εμβαδό (τ.μ.) | 40 |
| Όροφος | Ισόγειο |
| Αγγελία από | Crete Estate |
| Διεύθυνση | Επιδαύρου 10 |
| Τηλέφωνο1 | 6942265608 |
| Τηλέφωνο2 | 2814008611 |
| info.cretestate@gmail.com | |
| Ιστοσελίδα | https://www.cretestate.gr |