ΛΥΓΑΡΙΑ:

Στην πανέμορφη και ήσυχη περιοχή του Μαδέ (Λυγαριά Ηρακλείου), ενοικιάζεται εξαιρετικό ρετιρέ διαμέρισμα 2ου ορόφου, συνολικής επιφάνειας 60 τ.μ. Το ακίνητο βρίσκεται σε άριστη κατάσταση (κατασκευής 2004) και προσφέρει απεριόριστη, μαγευτική θέα, αποτελώντας την ιδανική επιλογή για όσους αναζητούν γαλήνη και ποιότητα ζωής κοντά στη θάλασσα.

Εσωτερική Διαρρύθμιση & Εξοπλισμός:
Το διαμέρισμα αποτελείται από έναν φωτεινό, ενιαίο χώρο σαλόνι-κουζίνα, δύο (2) άνετα υπνοδωμάτια και ένα (1) μπάνιο.
Διατίθεται επιπλωμένο και με τον βασικό ηλεκτρικό εξοπλισμό (Σημείωση: δεν περιλαμβάνεται πλυντήριο ρούχων).

Παροχές & Εξωτερικοί Χώροι:

Πισίνα & Κήπος: Οι ένοικοι έχουν πρόσβαση σε όμορφη πισίνα και περιποιημένο κήπο, ιδανικά για στιγμές δροσιάς και χαλάρωσης τους καλοκαιρινούς μήνες.

Άνεση Εξωτερικά: Διαθέτει μεγάλη βεράντα και μπαλκόνι για να απολαμβάνετε την ανεμπόδιστη θέα.

Θέρμανση / Ψύξη: Διαθέτει κλιματισμό (A/C) για ιδανική θερμοκρασία όλο τον χρόνο.

Οικονομία: Εξοπλισμένο με ηλιακό θερμοσίφωνα για δωρεάν ζεστό νερό.

Parking: Παρέχονται δύο (2) αποκλειστικές θέσεις στάθμευσης.

Επιπλέον Πληροφορίες:
Το διαμέρισμα είναι φιλικό προς τα κατοικίδια (pet-friendly). Ένα τεράστιο πλεονέκτημα του ακινήτου είναι η απουσία κλασικών κοινοχρήστων εξόδων, καθώς η μόνη συμμετοχή αφορά αποκλειστικά τα έξοδα λειτουργίας και συντήρησης της πισίνας.

Μια εξαιρετική ευκαιρία κατοικίας σε μια από τις πιο περιζήτητες παραθαλάσσιες περιοχές του Ηρακλείου.

Τιμή Ενοικίου: 500 € / μήνα
Διαθέσιμο: Άμεσα

Οι αγγελίες μας ενημερώνονται καθημερινά. Η διαθεσιμότητα των ακινήτων επιβεβαιώνεται πάντα πριν από κάθε προγραμματισμένο ραντεβού. Αρ. Γ.Ε.ΜΗ.: 180520027000.

Σημείο στον Χάρτη
Εμφάνιση χάρτη στο Google Maps
Η θέση δεν αντιστοιχεί στο ακριβές σημείο του ακινήτου
Επικοινωνήστε με τον αγγελιοδότη
Κωδ. Αγγελίας ΑΚ471207
Τύπος Ενοικίαση
Κατηγορία Τριάρια
Περιοχή Ηράκλειο, Ευρύτερη περιοχή Ηρακλείου, Λυγαριά
Εμβαδόν 60τ.μ.
Τιμή € 500
Τιμή / τ.μ. € 8,33
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Κατάσταση:
Άριστη Κατάσταση
Είδος Κατοικίας:
Ρετιρέ
Εμβαδό (τ.μ.):
60
Όροφος:
2ος
Υπνοδωμάτια:
2
Μπάνια:
1
Έτος κατασκευής:
2004
Δημοσιεύτηκε:
Παρασκευή, 22 Μαϊ 2026
Επισκέψεις:
36