ΣΚΑΛΑΝΙ:

Ενοικιάζεται φωτεινό, γωνιακό & διαμπερές διαμέρισμα στα Σκαλάνι συνολικής επιφάνειας 120 τ.μ., πλήρως ανακαινισμένο με μοντέρνα αισθητική και άριστη κατασκευή.

Επικοινωνήστε με τον αγγελιοδότη

GOLDEN HOME AE

δείτε όλες τις αγγελίες μας
Κωδ. Αγγελίας ΑΚ470302
Κωδ. Αναφοράς 522309
Τύπος Ενοικίαση
Κατηγορία Μονοκατοικίες - Αυτόνομα κτίρια
Περιοχή Ηράκλειο, Ευρύτερη περιοχή Ηρακλείου, Σκαλάνι
Εμβαδόν 120τ.μ.
Τιμή € 1.000
Τιμή / τ.μ. € 8,33
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
Είδος Μονοκατοικίας:
Μεζονέτα
Κατάσταση:
Ανακαινισμένο
Εμβαδό (τ.μ.):
120
Όροφος:
Ισόγειο
Υπνοδωμάτια:
4
Μπάνια:
2
Τύπος Θέρμανσης:
Αυτόνομη Θέρμανση
Έτος κατασκευής:
2009
Έτος ανακαίνισης:
2020
Ανανεώθηκε:
Τρίτη, 19 Μαϊ 2026
Επισκέψεις:
35