ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

Ηράκλειο
Περιοχή right arrow Ηράκλειο
Κατηγορία right arrow Διάφοροι Υπάλληλοι Γραφείου
Τύπος Αγγελίας right arrow Ζητούνται για Εργασία
Κωδ. Αγγελίας right arrow ΕΓ 97219

Περιγραφή

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ζητά να καλύψει τις παρακάτω ειδικότητες:

Α. Υπάλληλο Γραφείου
Προσόντα:

• Άριστες επικοινωνιακές δυνατότητες
• Καλή γνώση Αγγλικής, Ρώσικης, και Γερμανικής η
Γαλλικής γλώσσας.
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή.

Καθήκοντα:
• Διαχείριση πελατολογίου
• Προώθηση (sales) πακέτων εκδρομών
• Εξυπηρέτηση πελατών
• Επικοινωνία με συνεργάτες του γραφείου

Β. Υπάλληλο Γραφείου
Προσόντα:

• Καλή γνώση Αγγλικής, (η γνώση Ρωσικής η Ιταλικής
γλώσσας επιθυμητή)
• Εμπειρία σε σύστημα και διαδικασίας έκδοσης εισιτηρίων
( σύστημα Amadeus η άλλο).
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα προτιμηθεί.

Καθήκοντα:
• Προώθηση (sales) εισιτηρίων

Αποστολή βιογραφικών στο email

Στατιστικά Αγγελίας

Ημερομηνία δημιουργίας Πέμπτη, 10 Ιαν 2019
Επισκέψεις αγγελίας: 307

Επικοινωνήστε με τον ιδιοκτήτη της αγγελίας

Αγγελία από: Ιδιώτη
Τηλέφωνα επικοινωνίας:
Διεύθυνση E-mail:

Συμβουλές ασφαλείας

Αποστολή βιογραφικού απευθείας στον αγγελιοδότη

* Υποχρεωτικό πεδίο

Υποστηρίζονται αρχεία pdf,doc και txt. Η ονομασία του αρχείου να γίνεται με λατινικούς χαρακτήρες και χωρίς σημεία στίξης. Το βιογραφικό αποστέλλεται απευθείας στον εργοδότη.