ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Ηράκλειο
Περιοχή right arrow Ηράκλειο
Κατηγορία right arrow Διοικητικά Στελέχη
Τύπος Αγγελίας right arrow Ζητούνται για Εργασία
Κωδ. Αγγελίας right arrow ΕΓ 67786

Περιγραφή

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ζητείται από εταιρεία τροφίμων με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης και
υποκατάστημα στην Αθήνα, στα πλαίσια ενίσχυσης της
οργανωτικής της δομής, λόγω των υψηλών ρυθμών
ανάπτυξης.
Με έδρα Αθήνα. Κύριες αρμοδιότητες: Διαπραγματεύσεις,
συμφωνίες, διαχείριση αντιπροσώπων, διοίκηση ομάδας
πωλητών, σύνταξη και παρακολούθηση προϋπολογισμού
πωλήσεων, ανάπτυξη πελατολογίου, άνοιγμα νέων αγορών,
διαμόρφωση και υλοποίηση προωθητικού πλάνου.
Απαιτούμενα προσόντα: Εμπειρία σε ανάλογη θέση στην
αγορά τροφίμων στις αλυσίδες super market, σπουδές
οικονομικών ή marketing, άριστη γνώση αγγλικών και
χειρισμού Η/Υ και προγραμμάτων office, διοικητικές και
οργανωτικές ικανότητες, ηλικία μέχρι 45 ετών, πολλή όρεξη για
δουλειά και φιλοδοξία για εξέλιξη. Οι ενδιαφερόμενοι που
τηρούν αυστηρά τις προϋποθέσεις για κάθε θέση, να
αποστείλουν βιογραφικό στα ελληνικά και στα αγγλικά στο e-
mail: Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Στατιστικά Αγγελίας

Ημερομηνία ανανέωσης Τρίτη, 10 Ιαν 2017
Επισκέψεις αγγελίας: 328

Επικοινωνήστε με τον ιδιοκτήτη της αγγελίας

Αγγελία από: Ιδιώτη
Τηλέφωνα επικοινωνίας:

Διεύθυνση E-mail:

Συμβουλές ασφαλείας

Αποστολή βιογραφικού απευθείας στον αγγελιοδότη

* Υποχρεωτικό πεδίο

Υποστηρίζονται αρχεία pdf,doc και txt. Η ονομασία του αρχείου να γίνεται με λατινικούς χαρακτήρες και χωρίς σημεία στίξης. Το βιογραφικό αποστέλλεται απευθείας στον εργοδότη.